You have reached the website

Coconut Flat White - 12 kapslí

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Coconut Flat White, lahodnou alternativu mléčných produktů pro vegany. Naši odborníci na kávu skvěle vyvážili chuť neobvyklých exotických tónů kokosových ořechů a aromatických kávových tónů z pečlivě vybrané směsi kávových zrn z jihovýchodní Asie. Jde o vyváženou kombinaci kávy se středním pražením a jemné sušené kokosové smetany v jedné kapsli; nejlepší je podávat v hrnku (180 ml).  Spojením kávy se středním pražením a jemné kokosové smetany vzniká v hrnku harmonická, vyvážená káva s plným a sytým tělem s tóny ořechů.

Běžná cena: 149,00 Kč

Special Price 109,00 Kč

109,00
  • Podrobnosti
  • Hodnocení

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Coconut Flat White, lahodnou alternativu mléčných produktů pro vegany. Naši odborníci na kávu skvěle vyvážili chuť neobvyklých exotických tónů kokosových ořechů a aromatických kávových tónů z pečlivě vybrané směsi kávových zrn z jihovýchodní Asie. 

Velký bílý šálek (180 ml). Počet šálků: 12

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA
Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY
S kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku našich kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU
Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ
S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

SNADNÁ PŘÍPRAVA
Jednoduše vložíte kapsli do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělý nápoj. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je ke stažení na www.dolce-gusto.cz.

Balení obsahuje 12 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 12 šálků.

Složení: Glukózový sirup, kokosový tuk 18,2 %, rozpustná sušená káva 16,5 %, ovesná mouka, sušená kokosová smetana 3,6 %, rýžová mouka, protispékavá látka (uhličitany vápenaté), hydrolyzovaná rýžová bíkovina, regulátory kyselosti (uhličitany sodné, kyselina citronová), kokosové aroma, emulgátor (lecitiny). Může obsahovat mandle.

Položky 11 až 14 z 14 celkem

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2

Celkem


(3.05 z 5)

Rozložení hodnocení

Hodnocení 5
(5 hodnoceno)
Hodnocení 4
(2 hodnoceno)
Hodnocení 3
(0)
Hodnocení 2
(3 hodnoceno)
Hodnocení 1
(4 hodnoceno)

4 recenze

Položky 11 až 14 z 14 celkem

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
Chutná, oplatí sa ochutnať

Káva je chutná, len by som ubrala jednu paličku pri dávkovaní vody, nebude taká nariedená.

Hodnocení od Lívia (Přidáno dne 16.5.2021)
Krásně voní po kokosu, po ochutnání velké zklamání

Jediné, co chválím, je krásná vůně kokosu. Chuť je však velkým zklamáním. Káva je při přípravě s předepsaným množstvím vody velice slabá, vodová, bez chuti. Doslova, jako by si že stejné kapsle už někdo jednu kávu udělal (chutná jako tzn "druhák"). Abychom vůbec dopili tu jednu krabičku, dávám si do každé kávy ještě jednu lžičku rozpustné. Škoda, přitom voní tak krásně...

Hodnocení od Gabriela (Přidáno dne 16.5.2021)
Moc instantní

Je znát, že se jedná o rozpustnou kávu.

Hodnocení od Petr (Přidáno dne 13.5.2021)
O ničem

Vzpomínáte na pytlíky sypaného cappuccina za třicet korun? Jak jste dali 5 lžiček do pohárku a zaléli teplou vodou? Tak tohle je úplně to samé,ale za podstatně víc peněz. Klasické tyrkysové Flat White je super. Tohle je ale velká bída.Nikdy více. Almond pro jistotu ani zkoušet nebudu.

Hodnocení od Jan (Přidáno dne 25.4.2021)

Položky 11 až 14 z 14 celkem

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2

Napsat hodnocení

Hodnocení produktu je možné pouze, pokud jste registrovaní. Prosím, přihlaste se ke svému účtu nebo se zaregistrujte.