You have reached the website

Esperta Automatický kapslový kávovar černý Krups

S automatickým kapslovým kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta si vychutnáte vynikající kávu zcela přizpůsobenou vašim preferencím. Je jako váš osobní barista! Kromě klasického režimu přípravy kávy nabízí Esperta dva profesionální módy navíc: ESPRESSO BOOST pro intenzivnější espresso a DELICATE BREW pro aromatičtější a vyrovnanější velké šálky.

Běžná cena: 3 999,00 Kč

Special Price 2 999,00 Kč

2999,00
  • Podrobnosti
  • Uživatelská příručka
  • Hodnocení

Avantgardní design, dva profesionální režimy přípravy navíc a možnost ovládání přes mobilní aplikaci - to vše představuje automatický kapslový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta.

Rozměry tohoto kávovaru jsou: šířka 21 × výška 36 × hloubka 27 cm, objem nádržky na vodu je 1,4 l.

Jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a pouhým dotykem připravte váš skvělý nápoj. Váš kávovar Esperta se automaticky zastaví v ten správný moment.

Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu vysoké kvality s hustou sametovou cremou.

S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aromatem, kdykoliv budete chtít.

S kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete užít přes 30 kávových kreací, ať už máte rádi kávu malou nebo velkou, černou nebo bílou. Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiatem, čaji a lahodnými čokoládovými nebo osvěžujícími studenými nápoji.

S profesionálním režimem přípravy kávy ESPRESSO BOOST si můžete pouhým dotykem vychutnat intenzivnější espresso s ještě bohatší cremou.

profesionálním režimem přípravy kávy DELICATE BREW si můžete pouhým dotykem vychutnat aromatičtější a vyváženější velké šálky typu Grande.

Přizpůsobte si váš šálek kávy s mobilní aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto®, která se přes Bluetooth připojí k vašemu kávovaru. Zvolte si teplotu a velikost vašeho šálku, uložte si vaše preference nebo si naplánujte přípravu kávy v předstihu.

.

Když nastane čas k odvápnění vašeho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta, rozsvítí se indikátor.

Pro stažení uživatelské příručky klikněte na odkaz níže

Napsat hodnocení

Hodnocení produktu je možné pouze, pokud jste registrovaní. Prosím, přihlaste se ke svému účtu nebo se zaregistrujte.