You have reached the website

Infinissima Touch automatický kapslový kávovar béžový Krups®

Kapslový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima Touch vám umožní objevit nekonečné možnosti přípravy kávy. Díky své unikátní šířce (pouze 15 cm) a designu inspirovaným symbolem nekonečna bude ozdobou každé kuchyně. I přes svou kompaktnost má Infinissima Touch zásobník na vodu o objemu až 1,2 l. Díky dotykovému ovládacímu panelu je příprava kávy s kávovarem Infinissima Touch zcela intuitivní.

Běžná cena: 2 799,00 Kč

Special Price 2 499,00 Kč

2499,00
  • Podrobnosti
  • Hodnocení
  • Specifikace

Užijte si nekonečné možnosti přípravy kávy s kompaktním kapslovým kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima Touch (šířka 15 × výška 37 × hloubka 28 cm) se zásobníkem na vodu o objemu 1,2 l.Je dostupný v béžové barvě.

Jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a přizpůsobte si váš nápoj na intuitivním dotykovém panelu. Váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima Touch automaticky zastaví proud vody.

Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu vysoké kvality s hustou sametovou cremou.

S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aromatem, kdykoliv budete chtít.

S kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete užít přes 30 kávových kreací, ať už máte rádi kávu malou nebo velkou, černou nebo bílou. Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiatem, čaji a lahodnými čokoládovými nebo osvěžujícími studenými nápoji.

Když nastane čas k odvápnění vašeho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch, rozsvítí se indikátor.

Napsat hodnocení

Hodnocení produktu je možné pouze, pokud jste registrovaní. Prosím, přihlaste se ke svému účtu nebo se zaregistrujte.

Touch technology Ne
Objem zásobníku na vodu Ne
Zásobník na použité kapsle Ne
Chromová páka Ne
Ocelová odkapávací miska Ne
LCD displej Ne
Ovládání vody Ne
Dávkování vody Ne
Hmotnost přístroje Ne
Elektrický výkon přístroje Ne
Napětí Ne
Záruka přístroje Ne