You have reached the website

Lumio Automatický kapslový kávovar bílý Krups®

Automatický kapslový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio je kombinací minimalistického designu a maximálních možností.
Díky stylovému designu, zásobníku na vodu o objemu až 1,0 l a možnosti nastavení XL velikosti vašeho nápoje (až 300 ml) představuje Lumio kompaktní kapslový kávovar s možností širokého využití.
Rozměry tohoto kávovaru jsou: šířka 18 × výška 37 × hloubka 22 cm.

DOPRAVA ZDARMA

Běžná cena: 2 999,00 Kč

Special Price 1 999,00 Kč

1999,00
  • Podrobnosti
  • Uživatelská příručka
  • Hodnocení

Kompaktní automatický kapslový kávovar (šířka 18 × výška 37 × hloubka 22 cm) s nádržkou na vodu o objemu 1,0 l. Kompatibilní s hermeticky uzavřenými kapslemi NESCAFÉ®Dolce Gusto®. Pro dosažení čistého a jednoduchého designu je mechanismus kávovaru skryt v jeho podstavci. Kávovar s profesionálním tlakem (až 15 barů) pro přípravu kávy s hustou sametovou cremou. Více než 30 druhů kávy a dalších lahodných teplých a studených nápojů, připravených během chvilky, díky snadnému automatickému ovládání. Velikost nápoje lze nastavit pomocí funkce Play & Select. Možnost nastavení XL velikosti nápoje (až 300 ml). Jednoduše omyvatelný držák na kapsle vám pomůže udržovat kávovar stále čistý. Energeticky úsporný režim: automatické vypnutí po 1 minutě. Třída energetické spotřeby: A. Dostupný ve 3 barevných provedeních.

Jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a pouhým dotykem připravte váš skvělý nápoj. Váš kávovar Lumio se automaticky zastaví v ten správný moment.

Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu vysoké kvality s hustou sametovou cremou.

Díky našim hermeticky uzavřeným kapslím, které zachovávají čerstvost, si pokaždé užijete šálek kávy s bohatým aroma.

S kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete užít přes 30 kávových kreací, ať už máte rádi kávu malou, nebo velkou, černou, nebo bílou. Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiatem i horkou čokoládou, čaji a studenými nápoji.

Kapslový systém NESCAFÉ® Dolce Gusto® je jediný na trhu, který dokáže připravit teplé i studené nápoje.

Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio po 1 minutě nečinnosti, což přístroj řadí do kategorie energetické spotřeby A.

Lahodné nápoje si můžete vychutnat ihned po zakoupení kávovaru, díky startovacímu balíčku s 6 vybranými kapslemi, který je součástí každého balení kávovaru.

Bezstarostné používání díky dvouleté záruce.

Pokud začne tlačítko zapnutí/vypnutí kávovaru svítit oranžově, je na čase váš kávovar odvápnit. Více o odvápnění a údržbě kávovaru najdete zde.

 

line_white

Pro stažení uživatelské příručky klikněte na odkaz níže

Napsat hodnocení

Hodnocení produktu je možné pouze, pokud jste registrovaní. Prosím, přihlaste se ke svému účtu nebo se zaregistrujte.