Loading...

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

Nahrávám...
 
CAPPUCCINO
KAVÁRENSKÁ KLASIKA PŘÍMO U VÁS DOMA
Zanořte svou lžičku do lehce sladké a neodolatelně plné vrstvy pěny a odhalte pod ní aromatické espresso a krémovou mléčnou pěnu. Intenzivní, krémové a věrné svým kořenům. To vše jen na dosah prstu.
Cappuccino

VYKROČTE
TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM

Vstáváte ještě před rozbřeskem? Každé ráno potřebujete vzpruhu do rušného dne, který vás čeká. Vezměte si šálek cappuccina do ruky, postavte se, dopřejte si jeden doušek a lžičku pěny, vzhlédněte k obloze, otevřete své srdce a začněte den s klidnou hlavou. V této klasice, kterou si můžete připravit za několik vteřin, objevíte ideálního spojence.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

SVĚTOZNÁMÉ

Spojili jsme smetanové mléko a espresso z dvou prémiových arabik z Kolumbie a Brazílie s intenzivní robustou z Vietnamu. Prostřednictvím našeho programu Grown Respectfully pomáháme farmářům a jejich komunitám pěstovat tuto skvělou kávu zodpovědně, čímž jim zajišťujeme spravedlivý příjem a současně zabraňujeme pustošení naší planety.

World mapWorld map
Kolumbie

Kolumbie

Jemná | Vyvážená

Tato bio káva se pěstuje v posvátné zemi domorodých taironských společenství a může se pyšnit krásně ovocnou, kyselou a vyváženou chutí. Vychutnejte si ji v našem nápoji Lungo Columbia.

 

Brazílie

Brazílie

Velmi nízká kyselost, sladká & oříšková

Tato kávová zrna robusty a arabiky, která se pěstují od pobřeží až po západní oblasti země, vás překvapí svou plností a ovocným nádechem.

Vietnam

Vietnam

Silná | Intenzivní

Káva z Vietnamu je opravdu královská. Více než 90% všech vypěstovaných kávových zrn v zemi tvoří právě Robusta, velmi odolná plodina s vyšším obsahem kofeinu než Arabika.

Coffee machine and beveragesCoffee machine and beverages

Navrženo tak, aby uvolnilo veškerou chuť

Systém, který zaručuje dokonalý tlak pro každý nápoj.

Zpět

Napište svou recenzi

Recenzi mohou psát pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se nebo si vytvořte účet.