You have reached the website

Espresso Generoso - 16 kapslí

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Generoso je unikátní směs pěti druhů káv odlišného původu ze tří kontinentů. Bohaté espresso s tóny černého rybízu a dřevnatými tóny připomínající lékořici. Intenzita 7/11.

NOVINKA

Běžná cena: 149,00 Kč

Special Price 129,00 Kč

129,00 Kč
  • Podrobnosti
  • Hodnocení

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Generoso je unikátní směs pěti druhů káv odlišného původu ze tří kontinentů. Bohaté espresso s tóny černého rybízu a dřevnatými tóny připomínající lékořici. Intenzita 7/11.

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Generoso, středně praženou kávu s intenzitou 7 z 11. Espresso Generoso odkrývá svou bohatou osobnost svým jemným tělem a hustou cremou. Jeho bohatá chuť odhaluje ovocné tóny černého rybízu, které se harmonicky snoubí s dřevnatými kořeněnými tóny připomínající lékořicové tyčinky.

Naši tvůrci kávy smíchali kávová zrna pěti různých původů, dvě arabiky z Jižní Ameriky a tři Africké a Asijské robusty a expertně je pražili, aby plně zachovali bohatost aroma každého původu kávy. Užijte si perfektně vybalancované a bohaté espresso, na kterém si pochutnáte v jakýkoliv okamžik. Celý svět v jednom šálku kávy.

Pomocí našich vysokotlakých kávovarů (až 15 barů) můžete připravovat kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

Díky našim hermeticky uzavřeným kapslím, které zachovávají čerstvost, si pokaždé užijete šálek kávy s bohatým aroma.

Kapsli Espresso Generoso stačí vložit do kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Vaše káva bude hned hotová.

S kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete užít přes 30 kávových kreací, ať už máte rádi kávu malou, nebo velkou, černou, nebo bílou. Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiatem i horkou čokoládou, čaji a studenými nápoji.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků Espressa Generoso.

Napsat hodnocení

Hodnocení produktu je možné pouze, pokud jste registrovaní. Prosím, přihlaste se ke svému účtu nebo se zaregistrujte.