Loading...

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

Kupte 3 stejná balení kávy Starbucks® za 119 Kč/ks

Nahrávám...
Latte Macchiato – 18 kapslí
NECHTE SE UNÁŠET
Ponořte rty do bohaté pěny a vychutnejte si výrazné espresso zahalené v krémové chuti hustého mléka. Jeho bohaté a jemné aroma s klasickou příchutí doplňují jemně sladké tóny a lahodná chuť mléka.
Latte Macchiato

KDYŽ NA MNOŽSTVÍ ZÁLEŽÍ

Pokud patříte mezi ty, kdo se vždycky snaží získat víc, tato káva je pro vás to pravé. Vychutnejte si všechny chutě v každém doušku. Dopřejte si něco luxusního a delikátního, ať už ráno, když vstáváte, nebo při odpolední pauze.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

SMĚS ZRN PRÉMIOVÉ KVALITY

Základem našeho Latte Macchiato je směs prvotřídních kávových zrn Arabica z Brazílie a z Kolumbie a intenzivně aromatických zrn Robusta z Vietnamu. Prostřednictvím našeho programu Grown Respectfully pomáháme farmářům a jejich komunitám pěstovat tuto skvělou kávu, čímž jim zajišťujeme spravedlivý příjem a současně zabraňujeme pustošení naší planety.

Kolumbie

Kolumbie

Jemná | Vyvážená

Tato bio káva se pěstuje v posvátné zemi domorodých taironských společenství a může se pyšnit krásně ovocnou, kyselou a vyváženou chutí. Vychutnejte si ji v našem nápoji Lungo Columbia.

Brazílie

Brazílie

Velmi nízká kyselost, sladká & oříšková

Tato kávová zrna robusty a arabiky, která se pěstují od pobřeží až po západní oblasti země, vás překvapí svou plností a ovocným nádechem.

Vietnam

Vietnam

Silná | Intenzivní

Káva z Vietnamu je opravdu královská. Více než 90% všech vypěstovaných kávových zrn v zemi tvoří právě Robusta, velmi odolná plodina s vyšším obsahem kofeinu než Arabika.

World map World map
Zpět

Napište svou recenzi

Recenzi mohou psát pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se nebo si vytvořte účet.