Loading...

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

Nahrávám...
 
RISTRETTO BARISTA XL (30 KAPSLÍ)
V BARISTICKÉM STYLU
Ochutnejte umění a vášeň, kterou vkusně oživuje průzračná kyselost a tóny citrusů v robustním těle. Získejte to nejlepší z baristického mistrovského kurzu pouhým stisknutím tlačítka.
Ristretto Barista

JAKO BARISTA

Nic není smělejší než vaše chuťové požadavky. Buďte sami sebou a dopřejte si silné a profesionálně vytvořené espresso, které klade důraz na originalitu. Ideální volba pro chvíle, kdy pracujete z domova nebo kdykoliv vás přepadne touha po dobré kávě.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

VÝPRAVA DO TERÉNU

Vydejte se s naším baristou na dobrodružnou cestu a poznejte skrytý svět dvou světoznámých arabik z Etiopie a Brazílie, doplněných vietnamskou robustou s plným tělem, které vám společně zprostředkují skutečně jedinečný chuťový zážitek. Prostřednictvím našeho programu Grown Respectfully pomáháme farmářům a jejich komunitám pěstovat a chránit tyto skvělé odrůdy kávy a zabraňujeme při tom pustošení naší planety.

Ethiopia

ETIOPIE

Ovocná | Sladká

Etiopie se pyšní jednou z největších genetických rozmanitostí kávovníků na světě. Její tradiční káva je rozpoznatelná díky své černé a hořké chuti.

Brazílie

Brazílie

Velmi nízká kyselost, sladká & oříšková

Tato kávová zrna robusty a arabiky, která se pěstují od pobřeží až po západní oblasti země, vás překvapí svou plností a ovocným nádechem.

Vietnam

Vietnam

Silná | Intenzivní

Káva z Vietnamu je opravdu královská. Více než 90% všech vypěstovaných kávových zrn v zemi tvoří právě Robusta, velmi odolná plodina s vyšším obsahem kofeinu než Arabika.

mapmap
Genio S machine and beveragesGenio S machine and beverages

Navrženo tak, aby uvolnilo veškerou chuť

Systém, který zaručuje dokonalý tlak pro každý nápoj.

Zpět

Napište svou recenzi

Recenzi mohou psát pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se nebo si vytvořte účet.