You have reached the website

UMĚNÍ ZAPŮSOBIT

PROFESIONÁLNÍ TLAK AŽ 15 BARŮ

Naše kávovary dokáží vyvinout tlak až 15 barů, který je srovnatelný s tlakem kávovarů používaných v kavárnách, což zajišťuje vašemu espressu perfektní pěnu, baristy nazývanou crema.

Unikátní kapsle od NESCAFÉ® Dolce Gusto® pomáhá kávovaru vyvinout přesně takový tlak, jaký je potřeba pro přípravu vybraného nápoje. Například pro přípravu větších nápojů, jako je Grande, nebo pro mléčné varianty kapslí nepotřebujeme tak vysoký tlak.

MANUÁLNÍ KÁVOVARY

Kávovary, u kterých si manuálně sami určíte výsledné množství vody ve vašem šálku. Jednoduše ručně posunete páčku vpravo a pro zastavení ji pak opět vrátíte do střední polohy.

PROZKOUMEJTE MANUÁLNÍ KÁVOVARY

AUTOMATICKÉ KÁVOVARY

Automatické kávovary samy zastaví průtok vody, který jste si předem nastavili. Ať už podle doporučení přímo na kapsli nebo podle Vaší osobní preference. Jednoduše jej nemusíte hlídat.

PROZKOUMEJTE AUTOMATICKÉ KÁVOVARY

Systém kapslí a kávovarů NESCAFÉ® Dolce Gusto® je navržen tak, že nápoj vytéká z kapsle přímo do šálku. Již připravený nápoj tedy neprochází žádnou částí kávovaru, což napomáhá udržet kávovar v čistotě. Naše kávovary vám umožní připravit si kvalitní kávu a další teplé nebo studené nápoje jako například NESQUIK® nebo Cappuccino Ice. Nejdůležitější však je, že příprava každého šálku je velmi snadná díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání.

Prozkoumejte naše nápoje, kávovary, způsob přípravy kávy a nechte okouzlit vaše chuťové pohárky, které vás z obýváku rázem přenesou do vaší oblíbené kavárny.

Tohle je moderní umění kávy!

UMĚNÍ
SI VYBRAT

Z VÍCE
NEŽ 30
VARIANT

PROZKOUMAT

UMĚNÍ
ZAPŮSOBIT

PROFESIONÁLNÍ
TLAK AŽ
15 BARŮ

PROZKOUMAT

UMĚNÍ
UCHOVÁVAT

OCHRANA
ČERSTVOSTI
A AROMATU

PROZKOUMAT

UMĚNÍ VYCHUTNÁVAT

KÁVOVÁ ZRNA
S OVĚŘENÝM
PŮVODEM

PROZKOUMAT