Loading...

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

Nahrávám...

Kávové recepty

Nahlédněte do knihy receptů NESCAFÉ® Dolce Gusto® a objevte nápoje, pokrmy a pochoutky z našich kávových kapslí, od mocktailů až po chutné kávové kreace. Ať už je váš styl jakýkoli, využijte svůj kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® naplno a vyzkoušejte některý z našich receptů.

Recepty na čajové a kávové nápoje

Pokud chcete s vaším každodenním horkým nápojem zažít trochu dobrodružství, prohlédněte si některé z našich receptů na čajové a kávové nápoje a vyzkoušejte něco trochu jiného.

Chai Latte RecipeChai Latte Recipe

Dodejte svému cappuccinu ohnivý náboj. Naše zázvorové Cappuccino je silně kořeněné a aromatické. Jiný způsob, jak si vychutnat lahodné Cappuccino. K přípravě nápoje můžete využít i mléčnou kapsli z nápoje Cappuccino Skinny!

Popcorn Coffee Mocktail RecipePopcorn Coffee Mocktail Recipe

Opravdu vynikající kávová kreace s popcornem. Tento recept na netradiční kávový nápoj s popcornovou příchutí je jednoduchý. Díky němu vytvoříte jemný, krémový nápoj s náznakem espressa, který se hodí jako dezert po večeři nebo k filmu.

 Mint Chococino Recipe Mint Chococino Recipe

Svěží variace pro vaše Chococino. Naše mátové Chococino je krémový a lahodný nápoj, který se skvěle hodí na oslavy nebo když si chcete dopřát zaslouženou odměnu.

Recepty na kávové pokrmy

Nápoje však nejsou to jediné, co můžete z kávy vykouzlit. Existuje spousta lahodných jídel, v nichž je káva nepostradatelnou přísadou.
Prohlédněte si naše recepty na kávové pokrmy níže.

Chocolate and Coffee Truffles RecipeChocolate and Coffee Truffles Recipe

Káva a čokoláda… nebeské spojení. Překvapte své přátele tímto receptem na lahodné lanýže, při kterém použijete naši kapsli Espresso Intenso.

Affogato RecipeAffogato Recipe

Affogato je italský dezert, který tvoří dvě hlavní přísady: vanilková zmrzlina a espresso. V doslovném překladu z italštiny znamená affogato „utopené“, což je dost trefné, uvědomíme-li si, že zmrzlina je v tomto dezertu ponořená v espressu!