Loading...

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

Nahrávám...
 
Ristretto Barista
V BARISTICKÉM STYLU
Ochutnejte umění a vášeň, kterou vkusně oživuje průzračná kyselost a tóny citrusů v robustním těle. Získejte to nejlepší z baristického mistrovského kurzu pouhým stisknutím tlačítka.
Ristretto Barista

JAKO BARISTA

Nic není smělejší než vaše chuťové požadavky. Buďte sami sebou a dopřejte si silné a profesionálně vytvořené espresso, které klade důraz na originalitu. Ideální volba pro chvíle, kdy pracujete z domova nebo kdykoliv vás přepadne touha po dobré kávě.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

VÝPRAVA DO TERÉNU

Vydejte se s naším baristou na dobrodružnou cestu a poznejte skrytý svět dvou světoznámých arabik z Etiopie a Brazílie, doplněných vietnamskou robustou s plným tělem, které vám společně zprostředkují skutečně jedinečný chuťový zážitek. Prostřednictvím našeho programu Grown Respectfully pomáháme farmářům a jejich komunitám pěstovat a chránit tyto skvělé odrůdy kávy a zabraňujeme při tom pustošení naší planety.

Ethiopia

ETIOPIE

Ovocná | Sladká

Etiopie se pyšní jednou z největších genetických rozmanitostí kávovníků na světě. Její tradiční káva je rozpoznatelná díky své černé a hořké chuti.

Brazílie

Brazílie

Velmi nízká kyselost, sladká & oříšková

Tato kávová zrna robusty a arabiky, která se pěstují od pobřeží až po západní oblasti země, vás překvapí svou plností a ovocným nádechem.

Vietnam

Vietnam

Silná | Intenzivní

Káva z Vietnamu je opravdu královská. Více než 90% všech vypěstovaných kávových zrn v zemi tvoří právě Robusta, velmi odolná plodina s vyšším obsahem kofeinu než Arabika.

mapmap
Zpět

Napište svou recenzi

Recenzi mohou psát pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se nebo si vytvořte účet.