System - Configuration - NDG Theme - Browser Support Messages - iPhone/iPad Message

System - Configuration - NDG Theme - Browser Support Messages - Android Message

You have reached the website

Soutez Albert

PRAVIDLA SPOTŘEBITELSKÉ AKCE

Nestlé Česko s. r. o. se sídlem v Praze 4, Mezi Vodami 31, IČ 45799504 (dále jako pořadatel) pořádá na území České republiky spotřebitelskou soutěž „Vyhrajte BALÍČEK FUJIFILM INSTAX MINI od NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® !“ (dále jen soutěž) v termínu od 2. 6. - 29. 6. 2016.

Technický správce: MATERNA Communications a.s., Vinohradská 2396/184, Praha 3

Soutěžícím se stává zákazník, který si v době konání soutěže jednorázově zakoupí v některé prodejně ALBERT minimálně 3 jakákoliv balení kapslí NESCAFÉ® DOLCE GUSTO®, uschová si doklad o tomto nákupu a následně odešle v soutěžním dnu SMS ve tvaru:

FUJImezeraKODmezeraSLOGAN

-        KOD = ID účtenky prodejny ALBERT (příklad B) nebo číselná kombinace účtenky (příklad A)

-        SLOGAN = napište nám co nejoriginálnější slogan, ve kterém použijete některé ze slov FOTAK, FOTIT nebo FOTKA

Příklad: FUJI 22011513160002020020 Fotku s kavou udelam, z vyhry potom radost mam.

Zprávu odešlete na telefonní číslo 900 30 03. ZPRÁVA MŮŽE MÍT MAXIMÁLNĚ 160 ZNAKŮ A NESMÍ OBSAHOVAT DIAKRITIKU.

Z každého telefonního čísla je možné zaslat maximálně 5 SMS za den, každá SMS musí mít novou účtenku. Cena jedné odeslané SMS zprávy je 3,-Kč včetně DPH. Více informací na www.platmobilem.cz . Pro účast v soutěži musí mít soutěžící na svém mobilním telefonu aktivovanou službu Premium SMS.

Příklad: Na prodejně Albert obdržíte jednu z těchto druhů účtenek


Výhry a určení výherců:

Nárok na výhru – BALÍČEK FUJIFILM INSTAX MINI  získávají každý den soutěže 2 nejlepší slogany. Hodnotit se bude originalita a kreativita. V případě, že bude do systému doručeno v období méně platných vstupů nebo slogan nebude splňovat zadaná kritéria, nárok na výhru propadá. Každý den budou přiděleny max. 2 výhry, v celé soutěži celkem max. 56 výher. Balíček obsahuje 1x fotoaparát FUJIFILM INSTAX MINI s příslušenstvím.

Odesláním SMS z mobilního telefonu vyjadřuje účastník soutěže pořadateli souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů v rozsahu uvedeném v podrobných pravidlech a tato pravidla schvaluje. V případě rozporu mezi textem tohoto letáku a podrobnými pravidly soutěže platí ujednání podrobných pravidel.

Úplné znění pravidel je k dispozici na zde.

Dotazy na infolince 800 135 135 v pracovních 8.00-11.30 a 13.00-16.00