Loading...

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikací NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoduše naskenujte kód, zjistěte stav vašeho účtu a vybírejte skvělé odměny.

Nahrávám...
 
Lungo XL (30 kapslí)
DLOUHÉ NEZNAMENENÁ ZVĚTRALÉ
Lungo znamená v italštině „dlouhá káva“. Pro vás to znamená, že na vychutnání tohoto pozoruhodně vyváženého šálku kávy s praženým nádechem a podtóny černého rybízu máte ještě více času. Těšte se z tohoto šálku kávy, který vám vydrží déle, a dopřejte si tak pravé potěšení z kávy.
Lungo

AŤ VÁM TO VYDRŽÍ DÉLE

Pokud si občas rádi dáte delší pauzu a chcete si ji opravdu vychutnat, narazili jste právě na ideálního společníka. Lungo nabízí ideální velikost kávy pro vaši ranní rutinu nebo v jakoukoliv chvíli, kdy si chcete udělat pohodlí a dopřát si více doušků.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

CESTA DO PRVOTŘÍDNÍCH
SVĚTOVÝCH DESTINACÍ

Brazílie, Kolumbie, Etiopie – tři prvotřídní arabiky, s nimiž se můžeme vypravit na cestu do nejznámějších kávových destinací. Fascinující kávová výprava, nemyslíte? Prostřednictvím našeho programu Grown Respectfully pomáháme farmářům a jejich komunitám zlepšovat zdravotní podmínky i úroveň jejich živobytí, zvyšovat produktivitu jejich úrody a současně zabraňujeme pustošení naší planety.

Kolumbie

Kolumbie

Jemná | Vyvážená

Tato bio káva se pěstuje v posvátné zemi domorodých taironských společenství a může se pyšnit krásně ovocnou, kyselou a vyváženou chutí. Vychutnejte si ji v našem nápoji Lungo Columbia.

Brazílie

Brazílie

Velmi nízká kyselost, sladká & oříšková

Tato kávová zrna robusty a arabiky, která se pěstují od pobřeží až po západní oblasti země, vás překvapí svou plností a ovocným nádechem.

ETHIOPIA

Etiopie

Ovocná | Sladká

Etiopie se pyšní jednou z největších genetických rozmanitostí kávovníků na světě. Její tradiční káva je rozpoznatelná díky své černé a hořké chuti.

mapmap
Genio S machine and beveragesGenio S machine and beverages

Navrženo tak, aby uvolnilo veškerou chuť

Systém, který zaručuje dokonalý tlak pro každý nápoj.

Zpět

Napište svou recenzi

Recenzi mohou psát pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se nebo si vytvořte účet.