You have reached the website

Guatemala Latte Macchiato - 12 kapslí

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Absolute Origin Guatemala Latte Machiatto, šálek, který kombinuje intenzivní bio kávu z bujné vrchoviny Guatemaly, známé pro svou úrodnou sopečnou půdu, s hedvábnou lahodností plnotučného bio mléka.

BEZ PŘIDANÉHO CUKRU

Běžná cena: 129,00 Kč

Special Price 99,00 Kč

99,00
  • Podrobnosti
  • Hodnocení

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Absolute Origin Guatemala Latte Machiatto, šálek, který kombinuje intenzivní bio kávu z bujné vrchoviny Guatemaly, známé pro svou úrodnou sopečnou půdu, s hedvábnou lahodností plnotučného bio mléka. Zamilujete si intenzivní a plnou chuť kávových zrn arabika, pěstovaných s respektem, a hevábnou strukturu bio mléka. Budete překvapeni tmavě praženou, ale současně neuvěřitelně krémovou chutí, která vznikne spojením dvou jednoduchých bio ingrediencí - kávy a mléka.

Velký bílý šálek (200 ml) ze 100% bio arabiky a plnotučného bio mléka.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA
Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY
S kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku našich kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU
Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ
S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

SNADNÁ PŘÍPRAVA
Jednoduše vložíte kapsli do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělý nápoj. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je ke stažení na www.dolce-gusto.cz.

Balení obsahuje 12 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 6 šálků.

Složení: Pražená mletá BIO káva. Sušené plnotučné BIO mléko.

Počet položek: 3

na stránku

Celkem


(4.35 z 5)

Rozložení hodnocení

Hodnocení 5
(2 hodnoceno)
Hodnocení 4
(0)
Hodnocení 3
(1 hodnoceno)
Hodnocení 2
(0)
Hodnocení 1
(0)

3 recenze

Počet položek: 3

na stránku
Výborná chuť latté, doporučuji ochutnat!

Výborná chuť latté, doporučuji ochutnat!

Hodnocení od Jana (Přidáno dne 9.4.2021)
konečně latte pro pijáky espressa :-)

Většinou piju různá espressa, ale někdy mám chuť i na něco s mlékem. Běžné latte macchiato je na mě moc slabé. Tady si oproti doporučení dávám dvě čárky, latte má výraznější kávovou chuť. Za mě nejlepší z "mlékových" káv.

Hodnocení od Magdalena (Přidáno dne 17.3.2021)
šálek s výraznou chutí kávy

výrazná chuť kávy, která není přehlušená mlékem. Mléko ji jen trochu zjemní.

Hodnocení od Š. (Přidáno dne 14.12.2020)

Počet položek: 3

na stránku

Napsat hodnocení

Hodnocení produktu je možné pouze, pokud jste registrovaní. Prosím, přihlaste se ke svému účtu nebo se zaregistrujte.