You have reached the website

Nová řada prémiové kávyESPRESSO HONDURAS LUNGO COLOMBIA ESPRESSO PERU
ESPRESSO HONDURAS LUNGO COLOMBIA ESPRESSO PERU

DAR Z CORQUINU,
MĚSTA SKRYTÉHO
V DEŠTNÉM PRALESE

VYROSTLO
V POSVÁTNÉ ZEMI
TAYRONAS

VYPĚSTOVANÉ
V PERUÁNSKÝCH HORÁCH
S TRADICÍ MINGA

Tato výjimečná bio arabika vyrůstá pozvolna v rytmu přírody regionu Corquin a tím na sebe váže rozmanitá aromata blízkého tropického pralesa. Káva je pečlivě a ručně sbíraná v okamžiku plného uzrání, získává kulatou a obklopující chuť s jemnými tóny medu, tmavé čokolády a sladu. Jedná se o lahodné espresso, které vás nenechá netečným.

Unikátní bio arabika vyrůstající na strmých svazích pohoří Sierra Nevada. Potomci kmene Tayrona v této posvátné zemi předků pěstují jedinečnou kávu podle zdejších tradic a zvyklostí. Tato káva má výrazný aromatický profil, který vás zajisté potěší. Skrývá v sobě tóny pražených mandlí, muškátového oříšku a ječmene.

Jedinečná bio arabika, pěstovaná v osvěžujícím větru peruánských vysočin v provincii Cajamarca podle tradice Minga, filozofie vzájemné pomoci a respektu. Unikátní klimatické podmínky v kombinaci s důkladnou péčí farmářů přinášejí tuto výjimečnou kvalitu kávy s nenapodobitelným intenzivním nádechem dřeva, lékořice, růžového pepře a poupat černého rybízu. Tuto kávu budete prostě milovat.

BIO Objevte kávu s výjimečným původem od NESCAFÉ® Dolce Gusto® a nechte se zlákat temperamentem čisté Arabiky z Latinské Ameriky. Novinky espresso Honduras a Peru nebo lungo Colombia budou tím pravým zpestřením vašeho dne. Vychutnejte si 100% bio arabiku od NESCAFÉ® Dolce Gusto®. LIST